Materialize Framework (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Help
ne: सहयोग

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Forum
ne: फोरम

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Topics
ne: विषय

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
