Materialize Framework (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Pages
oc: Paginas

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Help
oc: Ajuda

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Posts
oc: Contribucions

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: (active tab)
oc: (onglet actiu)

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
