Materialize Framework (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Pages
pl: Strony

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: Help
pl: Pomoc

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Topics
pl: Tematy

en: Posts
pl: Wpisy

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: (active tab)
pl: (aktywna karta)

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna
