Materialize Framework (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Pages
ro: Pagini

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Help
ro: Ajutor

en: Last post
ro: Ultima adăugare

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Topics
ro: Subiecte

en: Posts
ro: Articole

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: (active tab)
ro: (tab activ)

en: Highlighted
ro: Evidențiat
