Materialize Framework (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Pages
se: Siiddut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Help
se: Veahkki

en: Topics
se: Fáttát
