Materialize Framework (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Pages
be: Старонкі

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: Help
be: Дапамога

en: Last post
be: Апошні запіс

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Forum
be: Форум

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Topics
be: Тэмы

en: Posts
be: Допісы

en: You are here
be: Вы тут

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: (active tab)
be: (актыўны таб)

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
