Materialize Framework (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Pages
es: Páginas

en: Content
es: Contenido

en: Comments
es: Comentarios

en: Help
es: Ayuda

en: Last post
es: Último envío

en: Header
es: Encabezado

en: Footer
es: Pie de página

en: Forum
es: Foro

en: Add new comment
es: Añadir nuevo comentario

en: Topics
es: Temas

en: Posts
es: Envíos

en: You are here
es: Usted está aquí

en: Skip to main content
es: Pasar al contenido principal

en: Primary tabs
es: Solapas principales

en: Secondary tabs
es: Solapas secundarias

en: Sidebar first
es: Primera barra lateral

en: (active tab)
es: (solapa activa)

en: Highlighted
es: Destacado

en: Sidebar second
es: Segunda barra lateral
