Materialize Framework (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Pages
fi: Sivut

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: Help
fi: Ohje

en: Last post
fi: Uusin kirjoitus

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Forum
fi: Foorumi

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Topics
fi: Aiheet

en: Posts
fi: Kirjoitukset

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: (active tab)
fi: (aktiivinen välilehti)

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki
