Materialize Framework (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Pages
hr: Stranice

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: Help
hr: Pomoć

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Topics
hr: Teme

en: Posts
hr: Unosi

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
