Materialize Framework (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Pages
ja: ページ

en: Content
ja: コンテンツ

en: Comments
ja: コメント

en: Help
ja: ヘルプ

en: Last post
ja: 最終投稿

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Forum
ja: フォーラム

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Topics
ja: トピック

en: Posts
ja: 投稿

en: You are here
ja: 現在地

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: (active tab)
ja: (アクティブなタブ)

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー
