Materialize Framework (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Pages
lv: Lapas

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Help
lv: Palīdzība

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Forum
lv: Forums

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Topics
lv: Tēmas

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
