Materialize Framework (7.x-1.1) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Pages
mg: Takelaka

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Comments
mg: Heviteny

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Highlighted
mg: Vaomarika

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
