Materialize Framework (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Last post
nl: Laatste bericht

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Posts
nl: Berichten

en: You are here
nl: U bent hier

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk
