Materialize Framework (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Pages
sv: Sidor

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Help
sv: Hjälp

en: Last post
sv: Senaste inlägg

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Topics
sv: Ämnen

en: Posts
sv: Inlägg

en: You are here
sv: Du är här

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: (active tab)
sv: (aktiv flik)

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt
