Materialize Framework (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Pages
uk: Сторінки

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: Help
uk: Довідка

en: Last post
uk: Останній допис

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Forum
uk: Форум

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Topics
uk: Теми

en: Posts
uk: Дописи

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: (active tab)
uk: (активна вкладка)

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель
