Math Field (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: Text field
bo: ཡི་གེའི་གནས་ཁོངས

en: Precision
bo: ཞིབ་ཚད

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
bo: གྲངས་མཛོད་དུ་གསོག་འཇོག་བྱེད་དགོས་པའི་གྲངས་གནས་ཀྱི་གྲངས། འདིར་སིལ་གྲངས་ཚེག་གཡས་ཕྱོགས་སུ་ཡོད་པའི་གྲངས་ཀྱང་འདུ།

en: The number of digits to the right of the decimal.
bo: སིལ་གྲངས་ཚེག་རྗེས་སུ་ཡོད་པའི་གྲངས་གནས་ཀྱི་གྲངས།

en: Decimal marker
bo: སིལ་གྲངས་རྟགས

en: Decimal point
bo: སིལ་གྲངས་ཚེག

en: Comma
bo: ཚེག་འབྲིང༼,༽

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
bo: ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་སྔོན་དུ་འཇུག་དགོས་པའི་ཡི་གེ་ཞིག་གཏན་འབེབས་བྱོས། དཔེར་ན། '$ ' ཡང་ན་'&euro; ' ལྟ་བུ། མེད་པ་ཡིན་ན་སྟོང་པར་འཇོག མང་ཚིག་དང་རྐྱང་ཚིག་གི་ཐོབ་གྲངས་ཡོད་ན་༼'pound|pounds'༽བྱས་ནས་དབྱེ་བ་འབྱེད་དགོས།

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
bo: ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་མཇུག་ཏུ་འཇུག་དགོས་པའི་ཡི་གེ་ཞིག་གཏན་འབེབས་བྱོས། དཔེར་ན། ' m', ' kb/s' ལྟ་བུ། མེད་པ་ཡིན་ན་སྟོང་པར་འཇོག མང་ཚིག་དང་རྐྱང་ཚིག་གི་ཐོབ་གྲངས་ཡོད་ན་༼'pound|pounds'༽བྱས་ནས་དབྱེ་བ་འབྱེད་དགོས།
