Math Field (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Fields
el: Πεδία

en: Scale
el: Κλιμάκωση

en: Text field
el: Πεδίο κειμένου

en: Precision
el: Ακρίβεια

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
el: Ο συνολικός αριθμός ψηφίων που θα αποθηκεύονται στη βάση δεδομένων, συμπεριλαμβανομένων εκείνων στα δεξιά της υποδιαστολής.

en: The number of digits to the right of the decimal.
el: Ο αριθμός των ψηφίων στα δεξιά της υποδιαστολής.

en: Decimal marker
el: Χαρακτήρας υποδιαστολής

en: Decimal point
el: Υποδιαστολή

en: Comma
el: Κόμμα

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
el: Καθορίστε μια συμβολοσειρά που θα τίθεται ως πρόθεμα πριν από την τιμή, όπως '$ ' ή '&euro; '. Αφήστε το κενό για να μην υπάρχει πρόθεμα. Ξεχωρίστε τις τιμές για τον ενικό και τον πληθυντικό με τον χαρακτήρα "|", π.χ. ('λίρα|λίρες').

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
el: Ορίστε μία συμβολοσειρά η οποία θα χρησιμοποιηθεί σαν επίθεμα στην τιμή, όπως 'μ', 'kb/s'. Αφήστε το κενό για κανένα επίθεμα. Ξεχωρίστε τον ενικό και τον πληθυντικό με έναν χαρακτήρα καθέτου ('λίρα|λίρες').
