Math Field (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Fields
eo: Kampoj

en: Scale
eo: Skalo

en: Text field
eo: Teksta kampo

en: Precision
eo: Precizo

en: Decimal marker
eo: Dekuma markilo

en: Read-only
eo: Nurlegebla
