Math Field (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Fields
eu: Eremuak

en: Text field
eu: Testu eremua

en: Decimal marker
eu: Hamartarraren marka

en: Comma
eu: Koma
