Math Field (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Scale
gu: માપ

en: Text field
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Precision
gu: ચોકસાઇ

en: Comma
gu: અલ્પવિરામ
