Math Field (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Fields
hu: Mezők

en: Scale
hu: Aránytartó méretezés

en: Text field
hu: Szövegmező

en: Precision
hu: Pontosság

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
hu: Az adatbázisban tárolt számjegyek teljes száma, beleértve a tizedesponttól jobbra lévő számjegyeket is.

en: The number of digits to the right of the decimal.
hu: A számjegyek száma.

en: Decimal marker
hu: Decimális jelölő

en: Decimal point
hu: Tizedespont

en: Comma
hu: Vessző

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
hu: Nem kötelező. Az érték elé írandó szöveg, mint például „$”, vagy „&euro;”. Megadható két érték, ha az egyes és többes számú alak eltér. Ebben az esetben a pipe jellel kell elválasztani az alakokat („cél|célok”).

en: Read-only
hu: Csak olvasható

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
hu: Az érték mögé kerülő karaktersorozat (például „ m” vagy „ kb/s” – szóközzel előtte). Egyes és többes számhoz megadható eltérő kifejezés csővezeték jellel („|”) elválasztva, bár magyar nyelvű webhelyek esetén ez ritkán szükséges. Üresen hagyva semmi nem jelenik meg.
