Math Field (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Fields
lv: Lauki

en: Scale
lv: Mērogot

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Precision
lv: Precizitāte

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
lv: Kopējais datu bāzē saglabājamo ciparu skaits, ieskaitot tos, kas atrodas pa labi no decimāldaļas.

en: The number of digits to the right of the decimal.
lv: Ciparu skaits pa labi no decimāldaļas

en: Decimal marker
lv: Decimālzīme

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Comma
lv: Komats
