Math Field (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Suffix
oc: Sufix

en: Fields
oc: Camps

en: Scale
oc: Metre a l'escala

en: Text field
oc: Camp tèxte

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
oc: Lo nombre total de dígits a emmagazinar a la basa de donadas, incloent los de la dreta del decimal.

en: The number of digits to the right of the decimal.
oc: Lo nombre de dígits a la dreta de la coma.

en: Decimal marker
oc: Separador de decimals

en: Decimal point
oc: Marcador decimal

en: Comma
oc: Virgula

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
oc: Definissètz una cadena de tèxte que s'utilizarà coma prefix del valor, coma per exemple '$' o '&euro; '. Daissatz-lo en blanc per no establir-ne cap. Separatz las valors singular e plural amb una barra verticala ('liura|liures')

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
oc: Definissètz una cadena de tèxte que s'utilizarà coma sufix del valor, coma per exemple 'm' o 'kb/s'. Daissatz-lo en blanc per no establir-ne cap. Separatz las valors singular e plural amb una barra verticala ('liura|liurqs')
