Math Field (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Fields
tr: Alanlar

en: Scale
tr: Ölçek

en: Text field
tr: Metin alanı

en: Precision
tr: Kesinlik

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
tr: Ondalık işaretinin sağındakiler de dahil, veritabanında saklanacak toplam basamak adedi.

en: The number of digits to the right of the decimal.
tr: Ondalık işaretinin sağındaki basamak sayısı.

en: Decimal marker
tr: Ondalık işareti

en: Decimal point
tr: Ondalık nokta

en: Comma
tr: Virgül

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
tr: Değere '$', '&euro;' gibi ön ek tanımlayabilirsiniz. Ön ek kullanmak istemiyorsanız boş bırakın. Tekil ve çoğul değerleri düz çizgi ile ayırabilirsiniz ('kalem|kalemler').

en: Read-only
tr: Salt okunur

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
tr: Değerin sonuna eklenecek bir metin belirleyin, ' m', ' kb/s' gibi. Kullanmamak için boş bırakın. Türkçe için gerekmemekle birlikte, tekil ve çoğul kullanımları dik çizgi ile ayırın ('kilo|kilolar').
