Math Field (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Suffix
ca: Sufix

en: Fields
ca: Camps

en: Scale
ca: Escalar

en: Text field
ca: Camp de text

en: Precision
ca: Precisió

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
ca: El nombre total de dígits a emmagatzemar a la base de dades, incloent-hi els de la dreta del decimal.

en: The number of digits to the right of the decimal.
ca: El nombre de dígits a la dreta de la coma.

en: Decimal marker
ca: Separador de decimals

en: Decimal point
ca: Punt decimal

en: Comma
ca: Coma

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
ca: Definiu una cadena de text que s'utilitzarà com a prefix del valor, com per exemple '$' o '&euro; '. Deixeu-ho en blanc per no establir-ne cap. Separeu els valors singular i plural amb una barra vertical ('lliura|lliures').

en: Read-only
ca: Només lectura

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
ca: Definiu una cadena de text que s'utilitzarà com a sufix del valor, com per exemple 'm' o 'kb/s'. Deixeu-ho en blanc per no establir-ne cap. Separeu els valors singular i plural amb una barra vertical ('lliura|lliures').
