Math Field (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Fields
cy: Meysydd

en: Text field
cy: Maes testun

en: Precision
cy: Trachywiredd

en: Decimal point
cy: Pwynt degol
