Math Field (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Scale
ne: नाप

en: Precision
ne: सुक्ष्मता

en: Comma
ne: अल्पविराम
