Math Field (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Fields
sk: Polia

en: Scale
sk: Škálovať

en: Text field
sk: Textové pole

en: Precision
sk: Presnosť

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
sk: Celkový počet číslic, ktoré budú uložené v databáze, vrátane všetkých desatinných číslic.

en: The number of digits to the right of the decimal.
sk: Počet číslic vpravo od desatinej čiarky.

en: Decimal marker
sk: Znak desatinnej čiarky

en: Decimal point
sk: Desatinná bodka

en: Comma
sk: Čiarka
