Math Field (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Scale
am: ልኬት ለውጥ

en: Precision
am: ትክክልነት

en: Decimal marker
am: የአስርዮሽ መለያ
