Math Field (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Fields
be: Палі

en: Scale
be: Маштаб

en: Text field
be: Текставае поле

en: Precision
be: Дакладнасць

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
be: Агульная колькасць лічбаў для захоўвання ў базе дадзеных, у тым ліку справа ад дзесятковай коскі.

en: The number of digits to the right of the decimal.
be: Колькасць лічбаў справа ад дзесятковай коскі.

en: Decimal marker
be: Дзесятковы знак

en: Decimal point
be: Дзесятковая коска

en: Comma
be: Коска

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
be: Вызначыць ланцужок, з якога павінна пачынаццы значэнне, напрыклад '$ ' ці '&euro; '. Пакінуць пустым, калі яго няма. Аддзяліць значэнні адзіночнага і множнага ліку вертыкальнай рысай ('фунт|фунты').

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
be: Вызначыць ланцужок, які павінен ісці пасля значэння, напрыклад ' м', ' кБ/с'. Пакінуць пустым, калі яго няма. Аддзяліць значэнні адзіночнага і множнага ліку вертыкальнай рысай ('фунт|фунты').
