Math Field (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Fields
bs: Polja

en: Scale
bs: Skaliraj

en: Text field
bs: Tekst polje

en: Precision
bs: Preciznost

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
bs: Ukupan broj brojeva za čuvanje u bazi podataka, uključujući i one desno od decimale.

en: The number of digits to the right of the decimal.
bs: Broj cifri desno od decimale.

en: Decimal marker
bs: Decimalni marker

en: Decimal point
bs: Decimalna tačka

en: Comma
bs: Zarez
