Math Field (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Fields
is: Svæði

en: Text field
is: Textareitur

en: Decimal point
is: Tugabrotsskil

en: Comma
is: Komma
