Math Field (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Scale
sr: Размера

en: Precision
sr: Прецизност

en: Decimal marker
sr: Децимална ознака
