Math Field (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Text field
th: ช่องข้อความ

en: Precision
th: ความละเอียด

en: Decimal point
th: จุดทศนิยม

en: Comma
th: จุลภาค
