Math Field (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Precision
hy: Ճշգրտություն

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
hy: Ընդհանուր թվանշանների թիվը պահել տվյալների բազայում,ներառելով  այդ տասնորդական թվերից առաջ:

en: The number of digits to the right of the decimal.
hy: Տասնորդական թվից աջ գտնվող նիշերի քանակ:

en: Decimal marker
hy: Տասնորդական կոտորակ մարկեր

en: Decimal point
hy: Տասնորդական կետ

en: Comma
hy: Ստորակետ

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
hy: Սահմանել սթրինգը, որը պետք է նախածանց լինի արժեքին, ինչպես օրինակ՝ '$ ' կամ '&euro; ':Բլանկը թողք դատարկ: Առանձնացրեք եզակին և հոգնակին գծով  ('pound|pounds'):

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
hy: Սահմանել տողը, որ պետք է suffixed արժեքի, ինչպես m', ' kb/s':  Թողնել դատարկ:Առանձնացված եզակի եւ հոգնակի արժեքները որոնք խողովակով ('ֆունտ | ֆունտ'):
