Matomo Analytics (7.x-2.11) - en to pl translation catalogue (101 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Value
pl: Wartość

en: Search
pl: Szukaj

en: Name
pl: Nazwa

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Page
pl: Strona

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Roles
pl: Role

en: Downloads
pl: Pobrania

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Visit
pl: Odwiedź

en: Scope
pl: Zasięg

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Domains
pl: Domeny

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
pl: @module (<span class="admin-disabled">wyłączony</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
pl: @module (<span class="admin-enabled">włączony</span>)

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Add tracking to specific pages
pl: Dodanie śledzenia dla określonych stron

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Add tracking for specific roles
pl: Dodanie śledzenia dla określonych rang

en: Track translation sets as one unit
pl: Śledzenie zestawu tłumaczeń jako pojedynczej jednostki

en: When a node is part of a translation set, record statistics for the originating node instead. This allows for a translation set to be treated as a single unit.
pl: Kiedy węzeł jest częścią zbioru tłumaczeń, zbierana statystyka jest naliczana dla oryginalnego węzła. Pozwala to na traktowanie zbiorów tłumaczeń jak pojedynczych jednostek.

en: Track internal search
pl: Śledzenie wewnętrznego wyszukiwania

en: Custom JavaScript code
pl: Własny kod JavaScript

en: Code snippet (before)
pl: Fragment kodu (przed)

en: Code snippet (after)
pl: Fragment kodu (za)

en: JavaScript scope
pl: Obszar JavaScript

en: Do not include the &lt;script&gt; tags in the javascript code snippets.
pl: Nie dodawaj znaczników &lt;script&gt; we fragmentach kodu javascript.

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
pl: Śledzenie użytkowników domyślnie włączone, lecz użytkownik może odstąpić.

en: Enable user tracking
pl: Włączenie śledzenia użytkowników

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
pl: Śledzenie użytkowników domyślnie wyłączone, lecz użytkownik może przystąpić.

en: HTTP request status
pl: Status zapytań HTTP

en: Fails
pl: Niepowodzenie

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
pl: Konfiguracja systemu bądź sieci uniemożliwia Drupalowi dostępu do stron internetowych, powodując ograniczenie jego funkcjonalności. Przyczyna może leżeć w konfiguracji serwera internetowego lub PHP. Powinno się ją zmienić, jeśli działać mają powiadomienia o wydaniu aktualizacji, pobieranie wiadomości z kanałów informacyjnych, logowanie się za pomocą identyfikatora OpenID czy inne usługi sieciowe.

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: Status message
pl: Komunikat

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
pl: Strony, na których poniższy kod PHP zwraca TRUE (opcja dla ekspertów)

en: Pages or PHP code
pl: Strony lub kod PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
pl: Jeśli wybrano opcję PHP należy wprowadzić kod między znacznikami %php. Wprowadzenie błędnego kodu może spowodować awarię witryny.

en: Not customizable
pl: Niekonfigurowalne

en: Restricted to certain pages
pl: Ograniczenie do określonych stron.

en: Requires: !module-list
pl: Wymaga: !module-list

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
pl: To pole zostało wyłączone ponieważ użytkownik nie posiada wystarczających uprawnień do jego edycji.

en: Site search
pl: Wyszukiwanie strony

en: Locally cache tracking code file
pl: Lokalne buforowanie pliku z kodem śledzącym

en: Custom variables
pl: Własne zmienne

en: Slot number
pl: Numer slotu

en: The custom variable name.
pl: Nazwa własnej zmienne.

en: The custom variable value.
pl: Wartość własnej zmiennej.

en: The scope for the custom variable.
pl: Zasięg własnej zmiennej.

en: The custom variable @slot-number requires a <em>Value</em> if a <em>Name</em> has been provided.
pl: Własna zmienna @slot-number wymaga <em>wartości</em>, jeśli określono <em>nazwę</em>.

en: The custom variable @slot-number requires a <em>Name</em> if a <em>Value</em> has been provided.
pl: Własna zmienna @slot-number wymaga <em>nazwy</em>, jeśli podano <em<wartość</em>.

en: The %element-title is using the following forbidden tokens with personal identifying information: @invalid-tokens.
pl: %element-title używa następujących zabronionych tokenów z osobistymi informacjami identyfikacyjnymi: @invalid-tokens.

en: The role names the user account is a member of as comma separated list.
pl: Nazwy ról, które pełni użytkownik, oddzielone przecinkami.

en: The role ids the user account is a member of as comma separated list.
pl: Identyfikatory ról, które pełni użytkownik, oddzielone przecinkami.

en: Locally cached tracking code file has been updated.
pl: Podręczna kopia kodu śledzącego została zaktualizowana.

en: Locally cached tracking code file has been saved.
pl: Podręczna kopia kodu śledzącego została zapisana.

en: Local cache has been purged.
pl: Kopia podręczna została wyczyszczona.

en: Tracking scope
pl: Zakres śledzenia

en: Allow users to customize tracking on their account page
pl: Zezwalaj użytkownikom na dostosowywanie śledzenia na stronie swojego konta

en: No customization allowed
pl: Nie dopuszcza się żadnych dostosowywań

en: Tracking on by default, users with %permission permission can opt out
pl: Śledzenie domyślnie włączone, użytkownicy z uprawnieniem %permission mogą odstąpić

en: Tracking off by default, users with %permission permission can opt in
pl: Śledzenie domyślnie wyłączone, użytkownicy z uprawnieniem %permission mogą przystapić

en: Every page except the listed pages
pl: Każda strona, z wyjątkiem wymienionych stron

en: The listed pages only
pl: Tylko wymienione strony

en: Links and downloads
pl: Odnośniki i pobrania

en: Track clicks on mailto links
pl: Śledzenie kliknięć w odnośniki <em>mailto</em>

en: List of download file extensions
pl: Lista rozszerzeń plików do pobrania

en: Custom variable slot #@slot
pl: Slot własnej zmiennej #@slot

en: Custom variable name #@slot
pl: Nazwa własnej zmiennej #@slot

en: Custom variable value #@slot
pl: Wartość własnej zmiennej #@slot

en: User role names
pl: Nazwy rang użytkowników

en: User role ids
pl: Numery id rang użytkowników

en: Opt-in or out of tracking
pl: Przystąpienie lub odstąpienie od śledzenia

en: Allow users to decide if tracking code will be added to pages or not.
pl: Pozwala użytkownikom zdecydować, czy kod śledzący ma być dołączany do stron.

en: Use PHP for tracking visibility
pl: Użyj PHP do śledzenia widoczności

en: Configure tracking behavior to get insights into your website traffic and marketing effectiveness.
pl: Konfigurowanie zachowania śledzenia do uzyskania wglądu w ruch witryny i efektywność marketingową.

en: On by default with opt out
pl: Domyślnie włączone z możliwością odstąpienia

en: Off by default with opt in
pl: Domyślnie wyłączone z możliwością przystąpienia

en: Not tracked
pl: Nie śledzone

en: What are you tracking?
pl: Co śledzisz?

en: A single domain (default)
pl: Pojedyncza domena (domyślnie)

en: Domain: @domain
pl: Domena: @domain

en: One domain with multiple subdomains
pl: Jedna domena z wieloma subdomenami

en: Examples: @domains
pl: Przykłady: @domains

en: Add to the selected roles only
pl: Dodaj tylko do wybranych ról

en: Add to every role except the selected ones
pl: Dodaj do każdej roli poza wybranymi

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
pl: Jeśli żadna z ról nie jest wybrana, wszyscy użytkownicy będą śledzeni. Jeśli użytkownik ma jakiekolwiek role zaznaczone, to tylko ci użytkownicy będą śledzeni (lub wykluczeni, w zależności od ustawień powyżej).

en: All pages with exceptions
pl: Wszystkie strony z wyjątkami

en: Excepted: @roles
pl: Wykluczone: @roles

en: A single domain
pl: Pojedyncza domena

en: Universal web tracking opt-out
pl: Uniwersalne odstąpienie od śledzenia w sieci

en: No privacy
pl: Brak prywatności

en: @items enabled
pl: @items aktywne

en: You have opted out from tracking via browser privacy settings.
pl: Odstąpiłeś od śledzenia poprzez ustawienia prywatności w przeglądarce.
