Matomo Analytics (7.x-2.13) - en to bo translation catalogue (54 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Name
bo: མིང

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Privacy
bo: གསང་དོན།

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: Domains
bo: ཁུལ།

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
bo: @module (<span class="admin-disabled">ནུས་མེད་བཟོས་ཟིན</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
bo: @module (<span class="admin-enabled">ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཟིན</span>)

en: Add tracking to specific pages
bo: དམིགས་བསལ་གྱི་དྲ་ངོས་ལ་རྗེས་སྙེག་ཚབ་ཨང་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Add tracking for specific roles
bo: དམིགས་བསལ་ཅན་གྱི་སྤྱོད་མཁན་ལ་རྗེས་སྙེག

en: Track translation sets as one unit
bo: ལོ་ཙྰའི་ཚོགས་སྤྱི་སྤྱིའི་གྲུབ་ཆ་ཞིག་ཏུ་བྱས་ནས་རྗེས་སྙེག་བྱེད་པ།

en: When a node is part of a translation set, record statistics for the originating node instead. This allows for a translation set to be treated as a single unit.
bo: ཚིགས་ཚེག་ལོ་ཙྰའི་ཚོགས་སྤྱིའི་གྲུབ་ཆ་ཞིག་ཡིན་ཚེས། འདི་ཉིད་ཁུངས་དྲ་ཚིགས་སུ་བྱས་ནས་གཞི་གྲངས་སྡོམ་རྩིས་བྱེད་པ། འདིས་ལོ་ཙྰའི་ཚོགས་སྤྱི་སྤྱིའི་གྲུབ་ཆ་ཞིག་ཏུ་བྱས་ནས་རྗེས་སྙེག་བྱེད་པ།

en: Track internal search
bo: རྗེས་སྙེག་ནང་ཁུལ་གྱི་འཚོལ་བཤེར།

en: Custom JavaScript code
bo: JavaScript ཚབ་ཨང་རང་སྒྲིག

en: Code snippet (before)
bo: ཚབ་ཨང་དུམ། (མདུན་དུ།)

en: Code snippet (after)
bo: ཚབ་ཨང་དུམ། (མཇུག་ཏུ།)

en: JavaScript scope
bo: JavaScript འཇོག་ས།

en: Do not include the &lt;script&gt; tags in the javascript code snippets.
bo: javascript ཚབ་ཨང་དུ་&lt;script&gt;མཚོན་རྟགས་ཚུད་མི་རུང་།

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
bo: སྤྱོད་མཁན་རྗེས་སྙེག་སོར་འཇོག ཁྱེད་ཀྱིས་རྗེས་སྙེག་མི་བྱེད་པར་གདམ་གསེས་བྱས་ཆོག

en: Enable user tracking
bo: སྤྱོད་མཁན་རྗེས་སྙེག་སྤྱོད་པ།

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
bo: སྤྱོད་མཁན་རྗེས་སྙེག་ <em>མིན།</em>་དུ་སོར་འཇོག་བྱོས། འོན་ཀྱང་ཁྱེད་ཀྱིས་རྗེས་སྙེག་བྱེད་པར་གདམ་གསེས་བྱས་ཆོག

en: HTTP request status
bo: HTTP རེ་ཞུའི་གནས་སྟངས

en: Fails
bo: ལེགས་འགྲུབ་མ་ཐུབཔ

en: Not restricted
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྤྱད་ནས་དྲ་ངོས་གཏན་འཁེལ་བྱེད་པ། ཕྲེང་རེ་རེའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ལམ་རྐང་རེ་འཇུག་དགོས། སྐར་རྟགས་སམ་'*' ནི་ཡིག་ཚབ་ཞིག་ཡིན། དཔེར་མཚོན་སྦྲེལ་ལམ་ལ། %blog་ནི་ཟིན་བྲིས་ཀྱི་དྲ་ངོས་དང་%blog-wildcard་ནི་རང་སྒེར་གྱི་ཟིན་བྲིས་ཡོངས་ལ་ཡིན། ད་དུང་%front ་ནི་མདུན་ངོས་ཡིན།

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
bo: PHP་སྒྲིག་ཡིག་འདིས་མཇུག་འབྲས་<code>TRUE</code>་བཏོན་པའི་དྲ་ངོས༼ཆེད་ལས་པ་ཁོ་ན༽

en: Pages or PHP code
bo: དྲ་ངོས་སམ་ཡང་ན་PHP་སྒྲིག་ཡིག

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
bo: གལ་སྲིད་PHP གདམ་ཚན་བདམས་ཚེ། %php་བར་དུ་PHP་སྒྲིག་ཡིག་འཇུག་དགོས། དོ་སྣང་བྱེད་རྒྱུ་ཞིག་ལ་ཡང་དག་མིན་པའི་PHP་སྒྲིག་ཡིག་འཁོར་རྒྱུག་བྱས་ན་ཁྱེད་ཀྱི་Drupal་དྲ་ཚིགས་འཕྲོ་བརླག་འགྲོ་ཉེན་ཡོད།

en: Not customizable
bo: རང་བཟོ་བྱེད་མི་ནུས་པ།

en: Restricted to certain pages
bo: ངེས་གཏན་གྱི་དྲ་ངོས་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱས་ཡོད

en: Requires: !module-list
bo: !module-list་དགོས་ངེས་ཡིན།

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
bo: གནས་ཁོངས་འདི་ནུས་མེད་དུ་བསྒྱུར་འདུག རྒྱུ་མཚན་ནི་ཁྱེད་ལ་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པའི་སྤྱོད་དབང་མེད།

en: Custom variables
bo: རང་སྒྲིག་ཐང་།

en: Every page except the listed pages
bo: གཤམ་གྱི་དྲ་ངོས་མ་ཡིན་པའི་དྲ་ངོས་ཡོད་ཚད་ནས་མངོན་པ།

en: The listed pages only
bo: གཤམ་གྱི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན་ལས་མངོན་པ།

en: Links and downloads
bo: སྦྲེལ་མཐུད་དང་ཕབ་ལེན།

en: Track clicks on mailto links
bo: mailtoསྦྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཆིག་ལྡེབ་ལ་རྗེས་སྙེག

en: Configure tracking behavior to get insights into your website traffic and marketing effectiveness.
bo: རྗེས་སྙེག་གི་བྱ་སྤྱོད་སྡེབ་སྒྲིག ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་རྒྱུག་ཚད་དང་བྲིན་ཚོང་ལ་ལྟ་བ།

en: A single domain (default)
bo: ཁུལ་མིང་ཆིག་རྐྱང་།（སོར་འཇོག）

en: Domain: @domain
bo: ཁུལ།： @domain

en: One domain with multiple subdomains
bo: ཁུལ་མིང་གཅིག་དང་དེའི་བུའི་ཁུལ་མིང་འགའ།

en: Examples: @domains
bo: དཔེར་ན།：@domains

en: Add to the selected roles only
bo: དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་འཁྲབ་མཁན་ཁོ་ན་ལ་ཁ་སྣོན།
