Matomo Analytics (7.x-2.15) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ
