Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Country
af: Land

en: Save
af: Stoor

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Statistics
af: Statistieke

en: Filter
af: Filtreer
