Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Save
ast: Guardar

en: Region
ast: Rexón

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Filter
ast: Filtru
