Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Country
be: Краіна

en: Save
be: Захаваць

en: Region
be: Рэгіён

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Filter
be: Фільтраваць

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Today
be: Сёння

en: Yesterday
be: Учора
