Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Country
bg: Страна

en: Save
bg: Запази

en: Region
bg: Област на сайта

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Statistics
bg: Статистики

en: Filter
bg: Филтър
