Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Today
bn: আজ
