Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Country
cs: Země

en: Save
cs: Uložit

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Last month
cs: Minulý měsíc

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Filter
cs: Filtr

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: End Date
cs: Datum konce

en: City
cs: Město

en: Today
cs: Dnes

en: Yesterday
cs: Včera

en: Last week
cs: Minulý týden

en: Last year
cs: Minulý rok
