Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Country
cy: Gwlad

en: Save
cy: Cadw

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Start Date
cy: Dyddiad cychwyn

en: City
cy: Tref

en: Today
cy: Heddiw
