Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Country
da: Land

en: Save
da: Gem

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Last month
da: Seneste måned

en: Statistics
da: Statistik

en: Start Date
da: Startdato

en: End Date
da: Slutdato

en: City
da: By

en: Today
da: I dag

en: Yesterday
da: I går

en: Campaigns
da: Kampagner

en: Last week
da: Seneste uge

en: Last year
da: Seneste år

en: Search Engines
da: Søgemaskiner
