Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Country
el: Χώρα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Region
el: Περιοχή

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: City
el: Πόλη

en: Today
el: Σήμερα

en: The validation of "@url" failed with error "@error" (HTTP code @code).
el: Η επαλήθευση του "@url" απέτυχε με το σφάλμα "@error" (κωδικός HTTP σφάλματος @code).

en: Search Engines
el: Μηχανές αναζήτησης
