Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Country
et: Riik

en: Save
et: Salvesta

en: Region
et: Regioon

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Statistics
et: Statistika

en: Filter
et: Filtreeri

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: City
et: Linn

en: Today
et: Täna

en: Yesterday
et: Eile

en: Search Engines
et: Otsingumootorid
