Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Save
gu: સાચવો

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: City
gu: શહેર

en: Today
gu: આજે
