Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Country
hu: Ország

en: Save
hu: Mentés

en: Region
hu: Régió

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Last month
hu: Múlt hónapban

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Filter
hu: Szűrő

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: City
hu: Város

en: Token auth
hu: Vezérjeles azonosítás

en: Today
hu: Ma

en: Yesterday
hu: Tegnap

en: Continent
hu: Földrész

en: Campaigns
hu: Kampányok

en: Last week
hu: Múlt hét

en: Last year
hu: Tavaly

en: Websites
hu: Webhelyek

en: The validation of "@url" failed with error "@error" (HTTP code @code).
hu: „@url” ellenőrzése „@error” hibát adott (HTTP-kód: @code).

en: Reports on your website visitors, your popular pages, the search engines keywords they used... and so much more.
hu: Jelentések a weboldal látogatóiról, a népszerű oldalakról, a keresőszavakról és sok egyébről.

en: Outlinks
hu: Kimenő hivatkozások

en: Search Engines
hu: Keresőmotorok
